Skip to content
Saint Michael-Albertville MS
Navbar
Calendar
Rosters
Today
February 2018
March 2023
April 2023
May 2023
June 2023
July 2023
August 2023
September 2023
October 2023
November 2023
December 2023
January 2024
February 2024
March 2024
April 2024
May 2024
June 2024
July 2024
August 2024
September 2024
October 2024
November 2024
December 2024
January 2025
February 2025
March 2025
Week
Month
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
28
29
30
31
1
11:00am
BPA: V
@Edinburgh USA Golf Course
3:30pm - 5:30pm
Dance
@HS - Gym - All
3:30pm - 10:00pm
One Act Play
@
Multiple Location
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
4:15pm
Basketball: B/B-Squad
(Cancelled)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 2
4:15pm
Basketball: B/9
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 3
9A @ 4:15 PM 9B @ 5:15 PM
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
@Buffalo High School
Buffalo HS West Gym
BHS Main Gym West
5:15pm
Hockey: B/JV
@Moose Sherritt Ice Arena
5:45pm
Basketball: G/9
@Princeton Middle School
MS Gym A - By Locker Rooms
5:45pm
Basketball: G/JV
@Princeton High School
PHS "P" Gym (new)
5:45pm
Basketball: B/JV
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
6:30pm
Gymnastics: Varsity/JV
@Princeton High School
PHS "Tiger" Gym
6:30pm - 8:00pm
Trapshoot Information Meeting
@HS - Cafeteria
7:00pm
Hockey: B/V
@Moose Sherritt Ice Arena
7:15pm
Basketball: G/V
@Princeton High School
7:15pm
Basketball: B/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
2
3:30pm - 5:30pm
Dance Team Practice
3:30pm - 10:00pm
One Act Play
@
Multiple Location
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
5:00pm
Swim/Dive: B/Varsity/JV
@STMA MSE (Middle School East)
Pool
5:15pm
Hockey: G/JV
@Moose Sherritt Ice Arena
6:00pm
Wrestling: Varsity/JV
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
7:00pm
Hockey: G/V
@Moose Sherritt Ice Arena
3
7:30am - 10:00pm
One Act Play
@
Multiple Location
8:00am
Speech: V
@Duluth Denfeld H.S.
8:30am
Wrestling: 9th
@Champlin Park HS
Individual 9th Grade State
8:30am
Wrestling: Varsity/JV
@Armstrong High School
9:00am - 10:00pm
Clash HS Basketball Tournament (CRE??)
@
Multiple Location
9:00am - 11:00am
Gymnastic Practice
9:00am - 11:00am
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
11:00am
Z_Dance Team-Competitive: G/Varsity/JV
@Forest Lake HS
12:00pm
Swim/Dive: B/Varsity/JV
@VandenBerge Middle School
7th Grade - 9th Grade Meet
12:15pm
Hockey: B/JV
@St. Michael-Albertville Ice Arena
2:00pm
Hockey: B/V
@St. Michael-Albertville Ice Arena
7:00pm
Basketball: G/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
8:30pm
Basketball: B/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
4
5
3:30pm - 5:30pm
Dance
@HS - Gym - All
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:45pm
Basketball: B/9
@North Branch - Sunrise School
Large Gym
5:00pm
Hockey: B/JV
@Maple Grove Community Ice Arena
5:15pm
Basketball: B/9
@North Branch - Sunrise School
Large Gym
9A Only
5:45pm
Basketball: G/9
@Saint Michael-Albertville High School
AC Court 2
5:45pm
Basketball: G/JV
@Saint Michael-Albertville High School
Gym All
5:45pm
Basketball: B/JV
@North Branch High School
HS West Gym
7:00pm
Band: High School
@St. Michael-Albertville High School
Performing Arts Center (PAC)
Jazz Show
7:00pm
Hockey: B/V
@Maple Grove Community Ice Arena
7:15pm
Basketball: G/V
@Saint Michael-Albertville High School
Gym All
7:15pm
Basketball: B/V
@North Branch High School
HS West Gym
6
3:00pm
Mock Trial: Varsity/JV
@Wright County Courthouse
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm
Basketball: B/8
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
A game first, B game at approx. 4:45. Gold B team plays for West.
3:45pm
Basketball: B/7
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 1 closest to main office
A game first, B game at approx. 4:45. Gold B team plays for West.
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:00pm
Basketball: B/8
@Buffalo Community Middle School
A game first, B game at approx. 5:00. Blue B team plays for East.
4:00pm
Basketball: B/7
@Buffalo Community Middle School
A game first, B game at approx. 5:00. Blue B team plays for East.
4:00pm
Basketball: B/7
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
B game only, Gold B team plays for East.
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
@Andover YMCA
4:45pm
Basketball: B/9
(Changed)
@North Branch - Sunrise School
Large Gym
5:00pm
Basketball: B/8
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
B game only, Gold B team plays for East.
6:00pm - 6:30pm
Gymnastics Practice
@MSE - Wt Rm
7
3:30pm - 5:30pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
6:00pm - 9:00pm
Gymnastics Set-Up
@
Multiple Location
8
TBD
One Act Play: High School
@St Catherine University
9:00am
Mock Trial: Varsity/JV
@Anoka County Courthouse
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
4:15pm
Basketball: B/B-Squad
(Rescheduled)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 2
4:15pm
Basketball: B/9
(Rescheduled)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 3
9A @ 4.15PM 9B @ 5.30PM
4:15pm
Basketball: B/7
@Howard Lake-Waverly-Winsted M.S.
B game only, Blue B team will play for West.
4:15pm - 5:15pm
Gymnastics Meal
@MSE - Atrium
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
@Minnetonka High School
4:30pm
Basketball: B/8
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
B game first, A game at approx. 5:30. Gold B team plays for West.
4:30pm
Basketball: B/8
@Princeton Middle School
B game first, A game at approx. 5:30. Gold B team plays for East.
4:30pm
Basketball: B/7
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 1 closest to main office
B game first, A game at approx. 5:30. Gold B team plays for West.
4:30pm
Basketball: B/7
@Princeton Middle School
MS Gym C
B game first, A game at approx. 5:30. Gold B team plays for East.
5:00pm - 9:00pm
China Club
@
Multiple Location
5:15pm
Basketball: B/8
@Howard Lake-Waverly-Winsted M.S.
B game only, Blue B team will play for West.
5:45pm
Basketball: G/9
@Chisago Lakes High School
5:45pm
Basketball: G/JV
@Chisago Lakes High School
5:45pm
Basketball: B/JV
(Rescheduled)
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
6:30pm
Gymnastics: Varsity/JV
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
Gym 2
7:15pm
Basketball: G/V
@Chisago Lakes High School
7:15pm
Basketball: B/V
(Rescheduled)
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
9
9:00am
Mock Trial: Varsity/JV
@Mc Leod County Courthouse
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:15pm
Basketball: B/B-Squad
(Cancelled)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 2
4:15pm
Basketball: B/9
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 3
9A @ 4:15 PM 9B @ 5:15 PM
5:15pm
Hockey: B/JV
@Isanti Ice Arena
5:45pm
Basketball: B/JV
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
6:00pm
Gymnastics: Varsity/JV
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
Gym 2
6:00pm
Wrestling: Varsity/JV
@Cambridge-Isanti High School
7:00pm
Hockey: B/V
@Isanti Ice Arena
7:15pm
Basketball: B/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
Youth Night
10
7:00am - 4:00pm
Speech Invitational
@Entire Building - High School
7:30am - 9:30am
Swim/Dive Practice
9:00am
Speech: V
@St. Michael-Albertville High School
9:30am
Speech: V
@St. Michael-Albertville High School
Cafeteria
9:30am
Wrestling: Varsity/JV
@Buffalo High School
12:15pm
Hockey: B/JV
@St. Michael-Albertville Ice Arena
2:00pm
Hockey: B/V
@St. Michael-Albertville Ice Arena
4:15pm
Basketball: G/9
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
5:45pm
Basketball: G/JV
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
6:00pm
Hockey: G/V
@Moose Sherritt Ice Arena
7:15pm
Basketball: G/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
11
12
3:30pm
Math: V
@Monticello High School
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:00pm
Basketball: B/8
@Buffalo Community Middle School
A game first, B game at approx. 5:00. Gold B team plays for West.
4:00pm
Basketball: B/7
@Buffalo Community Middle School
A game first, B game at approx. 5:00. Gold B team plays for West.
4:15pm
Basketball: B/7
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
B game only, Blue B team plays for West.
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
(Rescheduled)
@White Bear Lake Area Schools - Central Middle School
4:30pm
Basketball: B/8
@Isanti Middle School
Gym - South Court
A game first, B game at approx. 5:30. Blue B teams play for East.
4:30pm
Basketball: B/7
@Isanti Middle School
Gym - North Court
A game first, B game at approx. 5:30. Blue B team plays for East.
5:15pm
Basketball: B/8
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
B game only, Blue B team plays for West.
7:00pm - 8:00pm
MSW 5th grade band concert
@Middle School West - Auditorium
13
TBD
Hockey: G/V
@TBD
3:30pm - 4:30pm
NHS
@HS - Cafeteria
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:30pm - 3:50pm
Track/Field Student Meeting
@HS - Cafeteria - West Wing
3:45pm
Basketball: B/8
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 2
For Monticello: A team will play first, followed by B3 team at approximately 4:45. Gold B teams play for East.
3:45pm
Basketball: B/7
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
For Monticello: A game first followed by Red B game at approximately 4:45. Gold B team plays for East.
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:00pm
Basketball: B/7
@Monticello Middle School
MMS Gym Arena - All
B game only, Blue B team plays for East. For Monticello, Black B will play.
4:15pm
Basketball: G/9
@Buffalo High School
Buffalo HS BAC (Court #1)
4:15pm
Basketball: G/JV
@Buffalo High School
Buffalo HS Main Gym
4:15pm
Basketball: B/9
(Changed)
@Buffalo High School
Buffalo HS BAC (Court #6)
9B will also play at 4:15pm in the West Gym
4:15pm
Basketball: B/JV
@Buffalo High School
Buffalo HS BAC (Court #4)
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
@Maple Grove Junior High School
4:30pm
Basketball: B/8
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
A game first, B game at approx. 5:30. Blue B team plays for West.
4:30pm
Basketball: B/7
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 1 closest to main office
A game first, B game at approx. 5:30. Blue B teams play for West.
5:00pm
Basketball: B/8
@Monticello Middle School
MMS Gym Arena - All
B game only, Blue B team plays for East. For Monticello: B2 team will play.
5:30pm
Hockey: B/JV
@Brainerd Essentia Health Sports Center
5:45pm
Basketball: G/V
@Buffalo High School
Buffalo HS Main Gym
5:45pm
Basketball: B/B-Squad
(Changed)
@Buffalo High School
Buffalo HS BAC (Court #4)
6:00pm - 6:30pm
Gymnastics Practice
@MSE - Wt Rm
7:00pm - 8:00pm
MSE 5th grade band concert
@Middle School West - Auditorium
7:15pm
Basketball: B/V
@Buffalo High School
Buffalo HS Main Gym
7:15pm
Hockey: B/V
@Brainerd Essentia Health Sports Center
14
3:30pm - 5:30pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
15
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm
Basketball: B/7
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
B game only, East Gold B team at West Blue B team.
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:15pm
Basketball: G/9
@Saint Michael-Albertville High School
Gym All
4:15pm
Basketball: B/B-Squad
@Monticello High School
4:15pm
Basketball: B/9
@Monticello High School
9A @ 4:15 PM 9B @ 5:15 PM
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
@Buffalo High School
Buffalo HS West Gym
BHS Main Gym West
4:30pm
Basketball: B/8
@Chisago Lakes Middle School
B game first, A game at approx. 5:30. Gold B team plays for West.
4:30pm
Basketball: B/8
@Cambridge Middle School
Gym - West
B game first, A game at approx. 5:30. Blue B team plays for East.
4:30pm
Basketball: B/7
@Chisago Lakes Middle School
B game first, A game at approx. 5:30. Gold B team plays for West.
4:30pm
Basketball: B/7
@Cambridge Middle School
B game first, A game at approx. 5:30. Blue B team plays for East.
4:45pm
Basketball: B/8
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
B game only, East Gold B team at West Blue B team.
5:15pm
Hockey: B/JV
@St. Michael-Albertville Ice Arena
5:45pm
Basketball: G/JV
@Saint Michael-Albertville High School
Gym All
5:45pm
Basketball: B/JV
@Monticello High School
7:00pm
Hockey: B/V
@St. Michael-Albertville Ice Arena
Pep Band
7:15pm
Basketball: G/V
@Saint Michael-Albertville High School
Gym All
7:15pm
Basketball: B/V
@Monticello High School
16
TBD
Z_Dance Team-Competitive: G/Varsity/JV
6:15am - 8:00am
Girls Basketball Practice
(Cancelled)
@HS - Gym - All
8:30am - 3:30pm
High School Class
@High School - Performing Arts Center/cafeteria
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
17
7:00am - 9:30am
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
9:00am
Speech: V
@Forest Lake Area High School
9:00am
Wrestling: Varsity/JV
@STMA MSW (Middle School West)
Gym - All
12:00pm
Gymnastics: Varsity/JV
@Buffalo
18
19
7:30am - 10:30am
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
20
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:40pm - 4:45pm
Dance Team Practice
@HS - Cafeteria
3:45pm
Basketball: B/7
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 3
B game only, West Gold B team at East Blue B team.
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
@Buffalo High School
Buffalo HS West Gym
BHS Main Gym West
4:30pm
Basketball: B/8
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
A game first, B game at approx. 5:30. Blue B team plays for West.
4:30pm
Basketball: B/7
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 1 closest to main office
A game first, B game at approx. 5:30. Blue B team plays for West.
4:45pm
Basketball: B/8
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 3
B game only, West Gold B team at East Blue B team.
6:00pm - 6:30pm
Gymnastics Practice
@MSE - Wt Rm
7:00pm
Hockey: B/V
@St. Michael-Albertville Ice Arena
21
3:30pm - 5:30pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
7:00pm
Hockey: G/V
22
3:40pm - 4:45pm
Dance Team Practice
@HS - Cafeteria
3:45pm - 6:00pm
Gymnastics Practice
@MSE - Gymnastics Rm
4:00pm
Basketball: B/8
@Buffalo Community Middle School
B game first, A game at approx. 5:00. Gold B team plays for West.
4:00pm
Basketball: B/8
@Big Lake Middle School
B game first, A game at approx. 5:00. Gold B team plays for East.
4:00pm
Basketball: B/7
@Buffalo Community Middle School
B game first, A game at approx. 5:00. Gold B teams play for West.
4:00pm
Basketball: B/7
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
B game only, Blue B team will play for East.
4:00pm
Basketball: B/7
@Big Lake Middle School
B game first, A game at approx. 5:00. Gold B teams play for East.
4:00pm - 5:00pm
Boys Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
4:15pm
Basketball: B/B-Squad
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 2
4:15pm
Basketball: B/9
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 3
9A @ 4:15 PM 9B @ 5:15 PM
4:15pm
Basketball: B/7
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
B game only, Blue B team plays for West.
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
(Cancelled)
@Buffalo High School
Buffalo HS West Gym
BHS Main Gym West
5:00pm
Basketball: B/8
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
B game only, Blue B team will play for East.
5:15pm
Basketball: B/8
@STMA MSW (Middle School West)
Gym 2
B game only, Blue B team plays for West.
5:45pm
Basketball: B/JV
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
6:30pm - 8:30pm
Spanish Trip
@HS - Media Center
7:00pm - 8:00pm
Marching Band Parent Meeting
@High School - Performing Arts Center/cafeteria
7:15pm
Basketball: B/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
MS Dance at Halftime
23
5:00pm
Swim/Dive: B/Varsity/JV
@VandenBerge Middle School
5:45pm
Basketball: G/9
@Rogers High School
5:45pm
Basketball: G/JV
@Rogers High School
7:15pm
Basketball: G/V
@Rogers High School
24
9:00am
Speech: V
@Centennial HS
10:00am
Wrestling: Varsity/JV
@Mound Westonka HS
12:00pm
Basketball: B/9
(Changed)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 3
12:00pm
Basketball: B/JV
(Changed)
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
1:30pm
Basketball: B/V
(Changed)
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
3:00pm
Swim/Dive: B/Varsity/JV
@VandenBerge Middle School
5:30pm
Hockey: B/V
@St. Michael-Albertville Ice Arena
6:00pm
Gymnastics: Varsity/JV
@University of Minnesota Sports Pavilion
6:00pm - 11:00pm
Snow Week Dance
@HS - Cafeteria
25
26
3:30pm - 6:00pm
Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
3:30pm - 6:00pm
Theatre Practice
@
Multiple Location
3:45pm
Basketball: B/8
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 2
B game only, Blue B team plays for East. For Monticello: B2 & B3 teams will play (20 min 1/2's).
3:45pm
Basketball: B/7
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
B game only, Blue B team plays for East. For Monticello: Red B team will play.
4:00pm
Basketball: B/8
@Monticello Middle School
MMS Gym Arena - All
For Monticello: A team first, followed by B1 game at approximately 5:00. Gold B team plays for East.
4:00pm
Basketball: B/7
@Monticello Middle School
MMS Gym Arena - All
For Monticello: A game first, Black B game at approx. 5:00. Gold B team plays for East.
4:15pm
Basketball: B/9
(Changed)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 3
9A @ 4:15 PM 9B @ 5:15 PM
5:45pm
Basketball: B/JV
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
6:00pm - 7:00pm
Eligibility Team Meetings
@High School - Performing Arts Center/cafeteria
6:15pm - 8:15pm
Mock Trial Banquet
@HS - Cafeteria
7:15pm
Basketball: B/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
27
3:30pm - 6:00pm
Theatre Practice
@
Multiple Location
4:00pm
Basketball: B/8
@Big Lake Middle School
A game first, B game at approx. 4:45. Gold B team plays for West.
4:00pm
Basketball: B/8
@Annandale Elementary School
East A team will play at 4:00, West Blue B team will play at 5:00.
4:00pm
Basketball: B/7
@Annandale Middle School
West Blue B team plays at 4:00, East Gold B team plays at 5:00
4:00pm
Basketball: B/7
@Big Lake Middle School
A game first, B game at approx. 4:45. Gold B team plays for West.
4:00pm - 5:30pm
Boys Swim/Dive Practice
@MSE - Pool
4:15pm
Basketball: B/B-Squad
@Saint Michael-Albertville High School
Gym All
4:15pm
Basketball: B/B-Squad
(Cancelled)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 2
4:15pm
Basketball: B/9
(Changed)
@St. Michael-Albertville High School
AC Court 3
9A @ 4:15 PM 9B @ 5:15 PM
4:15pm
Basketball: B/8
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 2
A game first, B game at approx. 5:15. The Blue B team will play the A game for STMA, The Gold B team will play the B game for STMA. STMA A team will play in A...
4:15pm
Basketball: B/7
@STMA MSE (Middle School East)
Gym 1
A game first, B game at approx. 5:15. Blue B team plays for East.
4:30pm
Adapted Floor Hockey: V
@Buffalo High School
Buffalo HS West Gym
5:00pm
Basketball: B/8
@Annandale Elementary School
West Blue B team will play the 5:00 game, the East A team will play the 4:00 game.
5:00pm
Basketball: B/7
@Annandale Middle School
West Blue B team will play at 4:00, East Gold B team will play at 5:00.
5:45pm
Basketball: B/JV
(Changed)
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
7:00pm
Basketball: G/V
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
7:15pm
Basketball: B/V
(Changed)
@St. Michael-Albertville High School
Gym All
28
3:30pm - 4:00pm
Tennis HS
@HS - Cafeteria - West Wing
3:30pm - 6:00pm
Theatre Practice
@
Multiple Location
7:00pm
Hockey: B/V
@Bemidji-Sanford Center
1
2
3
Collapse Menu
Search
Today
March 2023
April 2023
May 2023
June 2023
July 2023
August 2023
September 2023
October 2023
November 2023
December 2023
January 2024
February 2024
March 2024
April 2024
May 2024
June 2024
July 2024
August 2024
September 2024
October 2024
November 2024
December 2024
January 2025
February 2025
March 2025
View by Type
-All-
Activities
Albertville Primary
Big Woods Elementary
High School
Performing Arts
St. Michael Elementary
STMA MS East
STMA MS West
View Schedules
Loading schedules..
Get The Mobile App
Notify Me
LOGIN
Username:
Password:
Forgot password?